OFERTA

Zapraszam na MENTORING W BIZNESIE.

Mentoring to obecnie jedna z najskuteczniejszych form rozwoju osobistego i rozwoju biznesu.

To proces wsparcia i rozwoju, w którym Mentor angażuje się w udzielanie wsparcia, wskazówek i dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą oraz mądrością życiową z Mentee (Klientem). Celem mentoringu jest pomaganie Mentee w rozwoju osobistym, zawodowym lub biznesowym, rozwijaniu umiejętności, budowaniu pewności siebie, a także wspieranie w osiąganiu określonych celów.

O OFERCIE

Jak działa mentoring w biznesie?

Mentoring dodaje odwagi, daje poczucie bezpieczeństwa i ogranicza poczucie samotności w stawianiu czoła wyzwaniom biznesowym. Stwarza przestrzeń do bezpiecznej komunikacji i szczerego feedbacku. Mentor daje obecność, uważność, empatię, ale również swoje doświadczenie i konkretną wiedzę dopasowaną do potrzeb Mentee.

Relacja między Mentorem a Mentee jest kluczowym elementem mentoringu. Opiera się na wzajemnym zaufaniu, szacunku i zrozumieniu. Mentor pełni rolę przewodnika i udziela wsparcia, podczas gdy mentee jest gotowy na naukę i rozwijanie się.

„Jeśli Twoje działania inspirują innych do marzeń, do uczenia się więcej, działania odważniej i stawania się lepszym, jesteś liderem”.

„Większość ludzi nie osiąga swoich celów, bo ich nie definiuje albo nie wierzy w ich osiągnięcie. Zwycięzcy powiedzą Ci dokąd idą, co planują zrobić po drodze i z kim chcą iść”

procent

przedsiębiorstw zaobserwowało wzrost wydajności w wyniku wsparcia ze strony mentorów,

procent

firm przyznaje, że mentoring ma pozytywny wpływ na ich wyniki.

procent

osób korzystających ze wsparcia mentoringowego, uważa, że jest ono wartościowe,

procent

pracowników chce mieć mentora i uważa mentoring za ważny element w osiąganiu sukcesów pracownicy, których wspiera mentor, awansują 5x szybciej.

MENTORING BIZNESOWY

Jaka jest skuteczność mentoringu?

Z badań wynika, że mentoring biznesowy zwiększa wydajności i poprawia wyniki, ma pozytywny wpływ na osoby korzystające, a posiadanie mentora jest ważnym elementem w osiągnięciu sukcesu. (Żródła: Mentorsme, National Mentoring Day, Chronus)

MENTORING W BIZNESIE

Podczas procesu mentoringowego u mnie możesz liczyć na:

EMERGENCY SMART BUSINESS

  • 1 sesja interwencyjna 4Business (120 minut)
  • Idealne rozwiązanie, kiedy musisz szybko podjąć działanie najbardziej optymalne dla Twojego biznesu

Pomogę Ci uwolnić pokłady niewykorzystanych dotąd możliwości!

Napisz do mnie

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach - napisz – po zapoznaniu się z tematem zaproponuję najlepszą dla Ciebie metodę działania.