O MNIE

Cześć! Nazywam się Agnieszka Cyniak.

Jako trener mentalny, coach, mentor, manager, a także przedsiębiorca wspieram moich Klientów w odkrywaniu ich potencjału oraz pewności siebie, dzięki czemu mogą spełniać swoje marzenia i zacząć żyć według własnej definicji szczęścia.

Z pełną mocą energii inspiruję ludzi do zmian, odważnego działania, akceptacji swoich słabości i odkrywania mocnych stron. Towarzyszę liderom i ludziom biznesu w ich rozwoju osobistym i zawodowym, opartym na przywództwie przyszłości – autentycznym, relacyjnym, płynącym z serca – aby inspirując innych, budowali i rozwijali zespoły swoich marzeń.

‘’To możliwość spełniania marzeń , sprawia, że życie jest tak fascynujące” - Paulo Coelho.
‘’To możliwość spełniania marzeń , sprawia, że życie jest tak fascynujące” - Paulo Coelho.

Lider

Jestem ekspertką w towarzyszeniu ludziom w procesie zmiany, wchodzenia w nową rolę i zarządzania relacyjnego przy jednoczesnym zachowaniu wewnętrznego spokoju, budowania pewności siebie, pracy z lękiem i porażkami oraz budowania nawyków koncentracji i uważności.

 

Posiadam 20-letnie doświadczenie w biznesie korporacyjnym, na stanowiskach managerskich w strukturach rozproszonych i wielopokoleniowych. Pracuję głównie z zespołami sprzedażowymi i operacyjnymi. W sektorze MŚP wspieram rozwój kompetencji zarządczych, komunikacyjnych i organizacyjnych. Specjalizuję się w rozwoju umiejętności menedżerskich takich jak: przywództwo, myślenie strategiczne, komunikacja, zwinność w zarządzaniu, budowaniu pewności siebie, radzenie sobie ze stresem i dbaniem o dobrostan psychiczny.

 

Jestem Ambasadorką treningu mentalnego w biznesie i holistycznego podejścia do każdego pracownika. Jestem także praktykiem w realizacji indywidualnych programów coachingowych i mentoringowych, szczególnie dla liderów w nowych rolach oraz mierzących się z tzw.’ samotnością lidera’. Realizuję projekty związane z rozwojem osobistym, zawodowym, planowaniem kariery, rezyliencją, budowaniem pewności siebie, działaniem z odwagą i pomimo lęku, wewnętrznego spokoju, radzenia sobie z porażkami, koncentracją i uważnością lidera. Cel jest jeden: szczęśliwy, spełniony i autentyczny lider, który buduje zespoły marzeń, stawia na różnorodność i rozwija w ludziach potencjał poprzez ich mocne strony.

 

Towarzyszę w transformacji przywództwa na zarządzanie relacyjne, oparte na partnerstwie biznesowym i zaufaniu, ukierunkowane na różnorodność zespole, które jest znamienne dla kompetencji przywództwa przyszłości. Rzucam wyzwania, dzielę się doświadczeniami, narzędziami i technikami, które upraszczają życie lidera. Solidny fundament mojej pracy stanowią doświadczenia w biznesie.

Trener mentalny - Good mental for good business & life

Uzyskanie certyfikacji jako Trener Mentalny i Trener Mentalny w Biznesie w Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka utwierdziło mnie w przekonaniu, że rozwój własnej firmy oraz pomaganie moim Klientom w realizacji samych siebie w życiu osobistym i zawodowym to jest misja życiowa. Tak znalazłam się w miejscu, gdzie naprawdę czuję, że wykorzystuję swoje mocne strony i możliwości, wspierając innym.

 

Posiadam certyfikat ukończenia Szkoły Liderów „Wyższego Ja” Jakuba B. Bączka i całą wiedzę, doświadczenia oraz praktykę w biznesie ukierunkuję na to, co pozwoli przedsiębiorcom realizować siebie w roli Lidera. Lider musi być autentyczny, żyć w zgodzie z wartościami. Nie może być mu obca duchowość czy współodczuwanie. Jednocześnie powinien być silny, odważny i pewny siebie.

 

To nie jest łatwe zadanie, dlatego tutaj ogromną rolę odgrywa trener mentalny. Dlaczego? Bo potrafi zainspirować, zmotywować do działania i wspierać na drodze zmiany.

 

Jako trener mentalny pracuję z Klientami nad budowaniem pewności siebie poprzez działanie z wykorzystaniem mocnych stron, wyznaczanie ambitnych celów i dróg ich realizacji. Bo niezapisane marzenie zawsze pozostanie tylko marzeniem…

 

Każdy ma swoje talenty, tylko potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam je dostrzec i rozwinąć.

 

Jasno obrany cel, razem z ustalonym sposobem jego realizacji, to pierwszy krok do szczęśliwego życia. Po drodze trzeba jeszcze nauczyć się radzić sobie z porażkami, lękiem, wewnętrznym krytykiem. A do tego, na każdym etapie, są niezbędne koncentracja i uważność.

 

Wszystko to jest po to, aby osiągnąć wewnętrzny spokój i żyć zgodnie ze swoimi wartościami, a nie oczekiwaniami innych ludzi.

Mentor i coach

Decyzję o założeniu biznesu zapoczątkowałam bardzo przyjemną pracą nad własnym rozwojem. Ukończyłam szkołę coachingu i mentoringu w biznesie Kingmakers™ oraz jestem certyfikowanym Facilitatorem i Konsultantem EVERYTHING DiSC . Aktywnie uczestniczę, w roli mentora, w procesach mentoringowych organizowanych przez AIESEC Polska, Top Woman in Real Estate i Fundację Liderek Biznesu.

 

Moim celem, jako mentora, jest dzielenie się swoim doświadczeniem oraz pomaganie tym, którym idzie źle, aby szło im dobrze, i wspieranie tych, którym idzie dobrze, aby szło im jeszcze lepiej.

 

Jako coach towarzyszę Klientom w samodzielnej pracy, która pozwala na lepsze przyjrzenie się swojej sytuacji, poszerzenie perspektywy, a dzięki temu dostrzeżenie nowych możliwości i rozwiązań.

 

Moją pasją jest mentoring i coaching w biznesie, z ukierunkowaniem na obszary rozwojowe, przygotowywanie do nowej roli w strukturach organizacji, wzmacnianie kompetencji i umiejętności liderskich w budowaniu i zarządzaniu zespołem.

 

Procesy coachingowe i mentoringowe realizuję w oparciu o międzynarodowy kodeks etyczny, gwarantujący pełną poufność procesów i prowadzenie sesji w oparciu o wysokie międzynarodowe standardy.

 

MOJE WARTOŚCI

Zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Szacunek, uczciwość, zaufanie, rzetelność to wartości, którymi kieruję się w mojej pracy. Jeśli są też bliskie Tobie – zapraszam Cię do wspólnej podróży, której celem będzie osiągnięcie balansu w biznesie i życiu na zupełnie innym poziomie niż do tej pory. Podzielę się z Tobą moją energią, doświadczeniem i zdobytą wiedzą, abyś mógł stać się człowiekiem spełnionym, szczęśliwym i autentycznym.

OFERTA

Wybierz obszar, który Cię interesuje

Nie znaleziono wpisów o podanych parametrach.